Výrobní

kontrola

Jednoduše je třeba

šikovných rukou

Po min. 2 letech

33 000 Kč

Mechatronik

 / elektrikář

Šance pro zkušené

i nadějné elektrikáře

41 000

Strojník /

seřizovač

Ideální pro technické

nadšence

40 000

Nástrojař /

údržbář

Pečlivý technický typ je tím pravým adeptem.

36 000

Logistik / balič

Na místě je důslednost, pozornost, pečlivost

Po zaučení

30 000

Ostatní pozice

Jste samostatní, rádi se učíte novým věcem a chcete se realizovat tam, kde Vaše nápady nikdo nezakopne pod koberec?

Výrobní

kontrola

33 000

Mechatronik

 elektrikář

41 000

Strojník

seřizovač

38 000

Nástrojař

 údržbář

36 000

30 000

Jednoduše je třeba šikovných rukou

  • Jemná motorika prstů
  • Zručnost, rychlost
  • Pozornost a trpělivost
  • Předem nikoho neodrazujeme, ale ze zkušenosti víme, že tato práce vyhovuje spíše ženám

nástupní až 21.500 Kč  |  po zaučení až 29.000 Kč

po min. 2 letech až 33 000 Kč

Šance pro zkušené i nadějné elektrikáře

  • Nezbytná je vyhláška č. 50 o elektro montážích a revizích
  • Postačit by měla uživatelská znalost PC
  • Důležitá je manuální zručnost

nástupní až 33 000 Kč  |  po zaučení až 36 000 Kč

Po min. 2 letech až 55.000,- Kč

Ideální pro technické nadšence

  • Uvítali bychom pokročilejší znalost PC
  • Schopnost rychle se rozhodovat (při odhalení poruchy)
  • Chladnou hlavu a vyrovnanou povahu
  • Schopnost učit se – je toho opravdu mnoho, co by měl profesionální strojník-seřizovač vědět
  • Těžko to půjde s pasívním přístupem.
  • Samozřejmostí by měla být manuální a technická zručnost

nástupní až 26 000 Kč  |  po zaučení až 36 000 Kč

po min. 2 letech až 40 000 Kč

Jedná se o přípravu a údržbu nástrojů pro strojníky / seřizovače.

  • Samozřejmostí by měla být manuální zručnost
  • Přesnost a smysl pro detaily

Nástupní až 26 000 Kč  |  Po zaučení až 32 000 Kč

po min. 2 letech až 36 000 Kč

Jde o finalizaci celého procesu. Proces balení, skladování a expedice. Na místě je důslednost, pozornost, pečlivost

  • Jedná se o dělnické profese baliče a skladníka
  • XPostačí uživatelská znalost PC
  • Důležitá je dobrá fyzická kondice

Nástupní až 26 000 Kč

Po zaučení až 30 000 Kč

Máte pocit, že byste se v našem oboru mohli uplatnit?

Jste samostatní, rádi se učíte novým věcem a chcete se realizovat tam, kde Vaše nápady nikdo nezakope pod koberec? Pošlete svůj životopis a pojďme se sejít.

Administrativní pozice

V oddělení zajišťování kvality máme stále dveře otevřené.

Programátor strojů

Pomocné práce ve výrobě

logistik v balírně / balič (m/ž)

Co budete dělat:

    •    Hotové výrobky, tj. asferické čočky do automobilových reflektorů, se balí do předem určených fólií a kartonů, které se poté opatřují správnými etiketami a převážejí do skladu. Veškeré informace se zadávají do programu. Dvanáctihodinové směny v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden.

Co byste měli mít:

    •    Důslednost, pozornost, pečlivost, manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici a uživatelskou znalost PC. Zájemcům, kteří zašlou životopis s uvedenou mailovou adresou, odpovídáme zásadně POUZE MAILEM - prosíme proto o pravidelné sledování e-mailové pošty.

Pracovní doba:

    •    11,5 hodinové směny vdvousměnném, nepřetržitém provozu

Mzda:

    •    25.000,- - 30.000,- CZK brutto / měsíc

Naše benefity:

    •    17 dnů dovolené v roce

    •    Stravenkový paušál 99,- Kč/směna

    •    Příspěvek na školku 3.000,- Kč / rok (po 1 odpracovaném roce ve společnosti)

    •    Příspěvek na dětskou rekreaci 2.000,- Kč / rok (po 1 odpracovaném roce ve společnosti)

    •    Příspěvek na dioptrické brýle 2.000,- Kč / rok (po 1 odpracovaném roce ve společnosti)

    •    Příspěvek na nákup pracího prostředku 100,- Kč / měsíc

    •    Příplatky vyšší než dané zákonem

    •    Příspěvek na dopravu (v případě dojezdu 15 km + / jednosměrná cesta)

    •    Náborový příspěvek 15.000,- Kč

Místo výkonu práce:

    •    Česká Lípa, Chelčického 1932

Kontaktní osoba:

    •    Pavlína Horníková - email: hornikova@docteroptics.cz

telefon: 485 555 106

OK